Fandom

poniedziałek, 08 grudnia 2014
Jak się wczoraj dowiedziałem (już wiem po co jest Facebook) pojawił się w środowisku mem by „zapewnić książce, którą uznaliśmy za słabą nominacje do Zajdla”.
poniedziałek, 30 lipca 2012
Czyli Ostry i Szaman ujawniają prawdę o Polconie 2012 i pozdrawiają z Dunwich (trochę tu wilgotno i ludzie jacyś tacy oślizgli, ale w sumie miło).
poniedziałek, 17 października 2011
Przechodzę ostatnio kryzys fandomowy, mam wrażenie, że gdzieś zagubiliśmy ideały, które (dla mnie) były jednym z ważniejszych powodów do działania w środowisku miłośników fantastyki.
piątek, 01 lipca 2011
Mam poczucie deja vu. I deja ve na dodatek. Kolejny raz przechodzimy przez dyskusje o tym, czy pewne utwory mają prawo być nominowane...
piątek, 25 lutego 2011
Jagoda 'Ailén' Jackiewicz zmarła wczoraj.
poniedziałek, 28 czerwca 2010
Życie organizatora konwentów (konferencji poświęconych fantastyce) nie jest łatwe. Nie dość, że działa społecznie, to jeszcze może się okazać, że robi "nielegalną imprezę masową". Ale czy na pewno?
piątek, 25 czerwca 2010
W warszawskiej Klubokawiarni Grawitacja, w czwartek 24 czerwca, odbyło się uroczyste ogłoszenie listy utworów nominowanych do Nagrody Literackiej im. Janusza A. Zajdla za rok 2009. Jest to już dwudziesta szósta edycja tego najbardziej prestiżowego wyróżnienia dla autorów polskiej fantastyki.
Rusza aukcja, której zwycięzca – lub wskazana przez niego osoba – pojawi się na kartach najnowszej książki z cyklu „Felix, Net i Nika”. Całkowity dochód z aukcji zostanie przeznaczony na fundusz Nagrody Literackiej im. Janusza A. Zajdla przyznawanej przez fanów fantastyki od ponad dwudziestu lat.
środa, 23 czerwca 2010
Trwają właśnie testy na udostępnienie ogłoszenia nominacji do Zajdla w wersji on-line.
wtorek, 22 czerwca 2010
Mamy przyjemność zaprosić Was na uroczyste ogłoszenie utworów nominowanych do literackiej nagrody im. Janusza A. Zajdla za rok 2009
 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 7