środa, 05 stycznia 2011
W minionym roku (i minionym miesiącu) miałem przyjemność prezentować kilka swoich przemyśleń dotyczących zagrożeń związanych ze stosowaniem segmentacji marketingowej. Temat na tyle jest dla mnie istotny, że postanowiłem spisać to, co pokazywałem…
piątek, 17 września 2010

Wczoraj opublikowałem wpis na temat zasobów i korzyści, a dzisiaj w nocy doznałem iluminacji i chciałbym zaproponować Wam małą poprawkę do przemyśleń.

czwartek, 16 września 2010
Czas wrócić po przerwie do aktywności. Tym razem chciałbym się z Wami podzielić swoimi uwagami dotyczącymi relacji pomiędzy zainwestowanymi w projekt zasobami a przyniesionymi przez niego korzyściami...
poniedziałek, 19 lipca 2010
Część z Was pamięta opisywane przeze mnie w lutym przygody mojej żony z jej pracodawcą (i zwolnienie jej podczas ciąży). Miło mi poinformować Was, że udało się temat zakończyć ugodą podczas pierwszej rozprawy.
poniedziałek, 28 czerwca 2010
Życie organizatora konwentów (konferencji poświęconych fantastyce) nie jest łatwe. Nie dość, że działa społecznie, to jeszcze może się okazać, że robi "nielegalną imprezę masową". Ale czy na pewno?
piątek, 25 czerwca 2010
W warszawskiej Klubokawiarni Grawitacja, w czwartek 24 czerwca, odbyło się uroczyste ogłoszenie listy utworów nominowanych do Nagrody Literackiej im. Janusza A. Zajdla za rok 2009. Jest to już dwudziesta szósta edycja tego najbardziej prestiżowego wyróżnienia dla autorów polskiej fantastyki.
Rusza aukcja, której zwycięzca – lub wskazana przez niego osoba – pojawi się na kartach najnowszej książki z cyklu „Felix, Net i Nika”. Całkowity dochód z aukcji zostanie przeznaczony na fundusz Nagrody Literackiej im. Janusza A. Zajdla przyznawanej przez fanów fantastyki od ponad dwudziestu lat.
środa, 23 czerwca 2010
Trwają właśnie testy na udostępnienie ogłoszenia nominacji do Zajdla w wersji on-line.
wtorek, 22 czerwca 2010
Mamy przyjemność zaprosić Was na uroczyste ogłoszenie utworów nominowanych do literackiej nagrody im. Janusza A. Zajdla za rok 2009
wtorek, 18 maja 2010
Przypominam, że został niecały miesiąc na zgłaszanie nominacji do Zajdla - swoje typy na najlepsze polskie: powieść i opowiadanie ubiegłego roku można nadsyłać do 15 czerwca.
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 19