poniedziałek, 08 grudnia 2014
Dzisiaj chciałbym opowiedzieć Wam o jednej z metod wykorzystywanych do zarządzania budżetami. Sprawdzającej się jednak znacznie szerzej – od planowania zadań, po priorytetyzację i zarządzanie swoimi emocjami.
Jak się wczoraj dowiedziałem (już wiem po co jest Facebook) pojawił się w środowisku mem by „zapewnić książce, którą uznaliśmy za słabą nominacje do Zajdla”.
wtorek, 25 listopada 2014
Kto miał okazję ze mną pracować przy komunikacji, czy marketingu, ten wie, że zawsze miałem ciągoty do porządkowania faktów. Czyli najpierw analiza potem dopiero cele i działania.
piątek, 12 września 2014

Ostatnio, w ramach B-Water (uruchomiłem obiecywaną od lat własną działalność - czy to był dobry krok życie pokaże) prowadziłem kilka warsztatów dla firm, mających na celu przygotowanie ich do zarządzania ryzykami w komunikacji.

Podczas minionego Polconu, miałem przyjemność uczestniczyć w panelu na temat posthumanizmu. Jak się okazało, nie jest łatwo zdefiniować to pojęcie.
poniedziałek, 30 lipca 2012
Czyli Ostry i Szaman ujawniają prawdę o Polconie 2012 i pozdrawiają z Dunwich (trochę tu wilgotno i ludzie jacyś tacy oślizgli, ale w sumie miło).
wtorek, 25 października 2011
Czy gdyby ktoś miał identyczne geny jak ja i identyczne przeżycia (identyczne, a nie jedynie podobne) to byłby dokładną kopią mnie?
poniedziałek, 17 października 2011
Przechodzę ostatnio kryzys fandomowy, mam wrażenie, że gdzieś zagubiliśmy ideały, które (dla mnie) były jednym z ważniejszych powodów do działania w środowisku miłośników fantastyki.
piątek, 01 lipca 2011
Mam poczucie deja vu. I deja ve na dodatek. Kolejny raz przechodzimy przez dyskusje o tym, czy pewne utwory mają prawo być nominowane...
piątek, 25 lutego 2011
Jagoda 'Ailén' Jackiewicz zmarła wczoraj.
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 19