piątek, 31 sierpnia 2007
Polcon - Polconem, ale wiersz musi być. Trochę fantastyczny... na pewno bardzo stary.
Powoli wracam do życia (wczoraj było okrutne ;-).
wtorek, 28 sierpnia 2007
Do Polconu dwa dni. Jesteśmy już na miejscy i wszystko szykujemy...
poniedziałek, 27 sierpnia 2007
Do Polconu zostały 3 dni i Murphy sie obudził :-)
piątek, 24 sierpnia 2007
Komentarze sprzed tygodnia zachęciły mnie do publikacji tego, trochę starszego, utworu. Wiersz to dla mnie zbiór słów stanowiących zapis konkretnej chwili - odczytując je po jakimś czasie jestem w stanie tę chwilę przywołać. To zdjęcie stanu emocjonalnego.
czwartek, 23 sierpnia 2007
Dyskusja polityczna, która toczy się w parlamencie ma jedną poważną wadę - w mediach po raz kolejny króluje domorosły "ekspert" - Piotr Tymochowicz.
środa, 22 sierpnia 2007
Sezon ogórkowy w pełni, a politycy z zapamiętaniem okładają się tymi dorodnymi warzywami.
poniedziałek, 20 sierpnia 2007
Ostatnio sporo mówi się o mężczyznach "metroseksualnych". Skąd się to wzięło? Czy to spisek firm kosmetycznych? Jak wygląda prawdziwy facet?
piątek, 17 sierpnia 2007
Tym razem coś nowego - pierwszy od trzech lat nowy tekst. Nie jest to haiku (zła liczba linii i sylab), ale chyba coś w tym stylu.
czwartek, 16 sierpnia 2007
O byłej już koalicji chciałem napisać kilka razy. Ciężko mi szło zabranie się do tago bo, po pierwsze, jakoś tak wolę pisać o rzeczach dobrych i pozytywnych, a po drugie, zanim skończę ten wpis sytuacja zmieni się trzy razy. Ujawnione zostaną dwa nagrania. CBA przeszuka pięć domów, a dziewięć osób powie coś "porażającego" dziennikarzom.
 
1 , 2 , 3