Blog > Komentarze do wpisu

Czytałeś? Podobało się? Nominuj!

Przypominam, że został niecały miesiąc na zgłaszanie nominacji do Zajdla - swoje typy na najlepsze polskie: powieść i opowiadanie ubiegłego roku można nadsyłać do 15 czerwca.

Nominowanych poznamy już 24 czerwca (czwartek) o godzinie 18 w klubie Grawitacja na ul. Browarnej 6 (Warszawa). Trwają też pracę nad wersją on-line ogłoszenia nominacji. :-)

Jak można nominować?

Każdy czytelnik fantastyki może wybrać od jednego do pięciu utworów w każdej kategorii, wydanych w poprzednim roku kalendarzowym. Utwory, które zbiorą najwięcej głosów, znajdą się na liście nominacji do Nagrody. Swój głos należy nadesłać do 15 czerwca pocztą elektroniczną na adres:
zajdel@fandom.art.pl
lub pocztą tradycyjną na adres korespondencyjny:
Związek Stowarzyszeń Fandom Polski
ul. Zamieniecka 46/25
04-158 Warszawa

W zgłoszeniu (oprócz nominowanych utworów) należy podać swoje imię i nazwisko, adres i, w przypadku zgłoszenia mailowego, numer telefonu.

Pamiętaj, w danym roku jedna osoba może zgłosić maksymalnie 5 powieści i 5 opowiadań.

Jeśli nie pamiętasz, czy dany utwór był wydany w ubiegłym roku skorzystaj z jednej z nieoficjalnych list pomocniczych (np. takich jak ta prowadzona przez Ausira)

WS

PS. Wczoraj z Xariciem dopieszczaliśmy program na warsztaty konwentorobów (czyt. autorytarnie wybraliśy co jest na tyle ważne by umieścić to w trzydniowym warsztacie). Jak skończymy ustalać szczegóły to opublikujemy je tu - miejsca na warsztatach jeszcze są.

 

wtorek, 18 maja 2010, shaman2
-- Polub blog i otrzymuj powiadomienie o nowościach: https://www.facebook.com/SzamanieMamrotanie

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu: